Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında Ankara’da , Uzak Doğudan getirdiğimiz Ganoderma Lucıdum (REISHI) mantarı ekstraktı üretimi için kurulmuş olup, ilgili mevzuata uygun gerekli sertifikasyonları alarak, gıda üretimi sektöründe faaliyetine başlamıştır.

Kurulduğumuz andan itibaren hep daha ileriyi hedefledik. Müşterilerimizin istek ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak ürünleri, ulusal ve uluslararası standartlarda üretmek öncelikli hedefimiz olmuştur. Kendimizi, yılmadan geliştirmek, müşterilerimize bilimsel, güncel bilgi ve çözümler sunmak, kısaca müşterilerimizin beklentilerinin de ötesine geçmek, memnun etmek önceliğimizdir. Güçlü Ar-Ge alt yapımız ve laboratuvarlarımız sayesinde aralıksız yeni ürünler ve yeni projeler üzerinde çalışırken, ürettiğimiz Reishi mantarı ekstraktını kozmetik ürünlerde kullanma fikrini hayata geçirdik.

Reishi mantarının bilinen hücre yenileme özelliğinden faydalanarak ürettiğimiz kozmetik ürünlerimizde yoğun olarak Reishi mantarının ekstraktını kullandık, bizi diğer ürünlerden farklı kılan en büyük ayrıcalığımız da bu oldu.

Sürekli gelişen ve maksimum kaliteyi hedefleyen firmamız, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda da fason olarak üretim faaliyeti göstermektedir. Yeni ürünler ve  projeler üzerinde çalışarak tüketici beklentilerinin de üzerinde formüller oluşturmak ve profesyonel çözümler ortaya koymak için uzman kadromuzla ve deneyimli çalışanlarımızla, sizlere daha iyi bir hizmet vermek için buradayız.

WhatsApp Merhabalar Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim