Fason Üretim

Fason Üretim

İş ortaklarımızı doğru anlamak, sürekli gelişim ve sürekli kalite yaklaşımı ile iş ortaklarımıza istenilen ürünü ve hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için çalışıyoruz. Üretim alanındaki deneyimlerimiz sayesinde karşılaşabileceğimiz tüm süreçlerde en iyi sonuçlara ulaşma hedefimizde iş ortaklarımızda yüksek memnuniyet yaratmayı taahhüt ediyoruz.

FASON ÜRETİM NEDİR?

Temel anlamda fason üretim, bir firmanın bir anlaşma ile kendi talepleri doğrultusunda başka bir firmaya ürün ürettirmesidir.

 

 

 

 

 

FASON ÜRETİM AŞAMALARI NELERDİR ?

Fason üretim birçok aşamadan oluşan bir süreçtir.

  • İlk olarak yapmanız gereken, ürettirmeyi planladığınız ürünlere ait fikirlerinizi bizimle paylaşmanız olacak. Bu bilgiler doğrultusunda nasıl bir yol izleyeceğimizi belirleyebiliriz.
  • Ürünün içeriğini, ambalajını ve ambalaj tasarımını geliştirme aşamasında istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda vereceğimiz önerilerimiz ile ortak bir karara vararak izleyeceğimiz yolda ilk adımı atmış oluruz.
  • Sürekli gelişen ve iyileşen veri tabanımızda oluşturduğumuz formülasyonlar ile birlikte taleplerinizi göz önünde bulundurarak yeni formüller geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. Bu doğrultuda ürettirmeyi planladığınız ürünlere ait numuneleri beğeninize sunarız. Numune çalışması, ayrıca, yasal izinlerin alınması ve gerekli ve/veya talep ettiğiniz analizlerin tamamlanması için de gereklidir.
  • Beğeninize sunduğumuz ve onay verdiğiniz, ürettirmeye karar verdiğiniz ürünler için planlamaya uygun olarak, tüm aşamalarını yöneteceğimiz üretim sürecine başlanacaktır.
  • Üretim aşaması, TS EN ISO 22716 GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) standardına, ülke yasalarına ve önceden planlanan zaman çizelgesine uygun olarak gerçekleştirilecektir.

FASON ÜRETİMİN AVANTAJLARI

  • Fason üretim sayesinde ürün satışı yapmak isteyen firma, herhangi bir üretim tesisine sahip olmak zorunda olmamakla birlikte, herhangi bir üretim deneyimine sahip olmak zorunda da değildir.
  • Üretim ve AR-GE’nin gayet karmaşık süreçler olduğu düşünülürse, tüm bu süreçler üretici firma tarafından yönetilecek ve fason üretim yaptıran firma bu süreçlerin karmaşıklığından uzak kalacaktır.
  • Fason üretim sayesinde taraflar, kendi uzmanlık alanlarına yoğunlaşacak ve ortak bir çalışma ortaya çıkarabilecektir.
  • Fason üretimi yaptırmak isteyen firma, üretim için gerekli olan tedarikçiler ile iletişime geçmek zorunda kalmayacaktır.
WhatsApp Merhabalar Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim